بروکراسی‌های اداری برای سرمایه‌گذاران در بوشهر باید کاسته و یا بطور کلی رفع شود

بروکراسی‌های اداری برای سرمایه‌گذاران در بوشهر باید کاسته و یا بطور کلی رفع شود

 

رییس کمیسیون سرمایه گذاری و گردشگری شورا خواستار رفع بروکراسی‌های اداری برای سرمایه‌گذاران در بوشهر شد .

حیدر رفاهی در نشست کمیسیون سرمایه گذاری شورا با حضور مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری و مدیرکل میراث فرهنگی گفت با دعوت از متولیان اصلی سرمایه گذاری و گردشگری به دنبال تسهیل امور و خارج شدن از برخی بن‌بست های سرمایه گذاری هستیم .

وی افزود در شورای ششم در حوزه سرمایه گذاری اقدامات بسیار خوبی صورت گرفت که تکمیل پروژه چرخ و فلک و احداث مجموعه شهربازی در کنار آن ، تکمیل عمارت بیلیارد ، انتخاب سرمایه گذار فانوس دریایی و بهره برداری از رستوران سافل و کافه کتاب از مهمترین اقدامات بوده است .

رییس کمیسیون سرمایه گذاری و گردشگری شورا تصریح کرد در سال جهش تولید با مشارکت مردم انتظار داریم نگاه ویژه به استفاده از ظرفیت سرمایه گذاری شود و دستگاه‌های متولی بروکراسی اداری پیش روی سرمایه گذاران را رفع کنند.

رفاهی احداث پارک آبی در شهر بوشهر را یکی از پروژه های سال گذشته مدیریت شهری دانست که بعد از ۸ ماه پیگیری به دلیل برخی موانع به نتیجه نرسید.

وی ایجاد هتل پنج ستاره،پمپ بنزین گذر شهید گرد، فود تراک، خیابان غذا، زیپ لاین،پینت بال و دوچرخه هوایی از پروژه های سرمایه گذاری سال جاری شهرداری دانست که بزودی فراخوان آنها منتشر می شود که انتظار داریم سرمایه گذاران قوی در این زمینه‌ها ورود جدی داشته باشند.

۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۰:۴۰
تعداد بازدید : ۳۴
کد خبر : ۳,۹۱۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید