/ شورا در آینه رسانه ها
اخبار شورای اسلامی شهر بوشهر در رسانه ها
انتخاب نکنیم، به انتخاب دیگران رأی داده‌ایم

خدیجه گرشاسبی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی «سپاس خبر» با اشاره به اینکه در انتخابات مسئولان کشور تعیین می‌شوند اظهار کرد: باید سیاسیونی که دارای تقوا، سیاست، کیاست و دلسوز مردم باشند انتخاب شوند.

عضو شورای شهر بوشهر ضمن بیان اینکه باید در انتخابات شرکت کرده و تصمیم بگیریم افرادی را وارد میدان کنیم که بتوانند تصمیم‌گیری کنند گفت: سرنوشت مردم را، خود مردم در میدان حضور باید تعیین کنند.

رئیس کمیسیون بانوان و خانواده شورای شهر بوشهر، خاطرنشان کرد: البته مردم چه خواص و عوام در این انتخابات دقت داشته باشند، عوام نیز در این چند روز فرصت است و ضرورت دارد در انتقال و معرفی نمایندگان اصلح دقت کنند.

وی انتخابات ۱۱ اسفند را انتخاب مجدد نظام دانست و تصریح کرد: یکی از وظایف مهم ما در این انتخابات حضور در پای صندوق‌های رأی است.

گرشاسبی با اشاره به تأکیدات رهبر معظم انقلاب بر انتخابات پرشور و مشارکت حداکثری گفت: در کنار این مشارکت در انتخاب اصلح باید کاندیداها دارای تقوای عملی باشند.

عضو شورای شهر بوشهر با بیان اینکه انتخاب امروز بر سرنوشت جامعه اثر خواهد گذاشت اظهار کرد: انتخابات امروز ما زنده نگه‌داشتن این نظام را در پی خواهد داشت و تار و پود ایران اسلامی را بالا خواهد برد.

رئیس کمیسیون بانوان و خانواده شورای شهر بوشهر، بر توصیه حضور جوانان هم استانی در این صحنه حضور تأکید کرد و افزود: وظایفی که یک جوان مومن انقلابی دارد شرکت در انتخابات است.

وی به هزینه‌های هنگفت رسانه‌های معاند برای تشویق مردم ایران به عدم حضور حداکثری در انتخابات اشاره کرد و گفت: دشمنان برای حضور خانواده ایرانی ابهامات ایجاد کرده و با دیگر شبکه‌های معاند دست به دست هم دارند که جوانان ما رأی ندهند؛ اما غلط پنداشتند، زیرا جوانان ما از نسل انقلاب و شهدا هستند و همه با هم پای صندوق‌های رأی خواهند رفت و  همچون سال‌های گذشته به وظایف خود عمل خواهند کرد.

گرشاسبی با بیان اینکه روز ۱۱ اسفند همه ما به کوری چشم دشمن منادیان این انقلاب خواهیم بود توصیه کرد: من از بانوان بوشهری می‌خواهم که شعار حاج‌ قاسم که گفتند که میدان جنگ با ما بود و میدان انتخابات با شما لبیک گویند و در انتخابات شرکت کنند.

رئیس کمیسیون بانوان و خانواده شورای شهر بوشهر، با اشاره به پیام مهم رهبر معظم انقلاب گفت: ملاک انتخاب ما وحدت است نه نمایش زهد انقلابی گری در ظاهر و اشرافی‌گری می‌باشد.

عضو شورای شهر بوشهر با تأکید بر اینکه امروز ما اگر انتخاب نکنیم دیگران انتخاب خواهند کرد و ما آن انتخاب دیگران را انتخاب کرده‌ایم خاطرنشان کرد: شرکت در انتخابات این دوره سرنوشت سازخواهد بود؛ زیرا دشمن زبون خود را به آب و آتش می زند که مردم در انتخابات شرکت نکنند یا حضور حد اکثری نداشته باشند.

وی حضور در این دوره را باعث امنیت بیشتر خواند و یادآور شد: شرکت در این دوره انتخابات همانند حضور در دفاع مقدس که جنگ حق علیه باطل بود است؛ زیرا بعضی افراد در جنگ علارغم اینکه توانایی حضور داشتند حضور نداشتند و بعد از جنگ بسیار پشیمان شدند،، حتی آنهایی که در جنگ شرکت کردند و شهید نشدند بسیار غصه خوردند.

گرشاسبی در ادامه خاطرنشان کرد: نشود که بعد از پایان رأی‌گیری از عدم حضور خود در این امرمقدس پشیمان و نادم شویم که دیگر فایده ندارد و هزینه های بیشتری پرداخت خواهیم کرد.

رئیس کمیسیون بانوان و خانواده شورای شهر بوشهر با اشاره به اینکه شهدا برای حفظ انقلاب جان دادند اظهار کرد: بیائیم با اثر انگشت خود جان تازه‌ای به انقلاب اسلامی دهیم و دشمن را مایوس و قلب آقا امام عصر (عج) را شاد کنیم.

کد خبر ۳۷۹۵
۸ اسفند ۱۴۰۲
صفحه ۱ از ۳