معرفی اعضای محترم مرکز پژوهش ها
شهناز پولادی

شهناز پولادی

عضو
  • 111
  • 222
اخبار مرکز پژوهش ها
پیام تبریک رئیس مرکز پژوهش های شورا به مناسبت هفته پژوهش
 
 
                  بسمه تعالی 
"علم و تحقیق، کلید قطعی پیشرفت کشور است" مقام معظم رهبری
 
🔸برای پیشرفت علمی و آموزشی و رسیدن به توسعه یافتگی، پژوهش و تحقیق سنگ بنای اولیه در تولید دانش و دانایی است 
🔸هفته  پژوهش هفته  ارج نهادن به مقام شامخ محققان و پژو هشگران  است .
🔸نگاه امروز ما  در مدیریت شهری در پروژه های شاخص و کلان شهری  بر اساس پژوهش و تحقیق و استفاده از ظرفیت نخبگان و اساتید دانشگاه در توسعه  و عمران شهری است.
🔸اینجانب ضمن گرامیداشت هفته پژوهش، تلاش‌های مجدانه  تمامی پژوهشگران ، نخبگان ،  اساتید و فرهیختگان  را ارج نهاده  از خداوند منان توفیق روز افزون آنها را  در خدمت به ایران اسلامی خواستارم .
 
         دکتر شهناز پولادی 
رئیس مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر بوشهر
کد خبر ۲۷۸۷
۲۷ آذر ۱۴۰۰
استفاده از ظرفیت اساتید دانشگاه  ونخبگان در مدیریت شهری
 
🔹رییس مرکز پژوهش های شورا استفاده از ظرفیت اساتید دانشگاه و نخبگان در مدیریت شهری خبر داد .
 
🔹دکتر شهناز پولادی در پنجمین جلسه مرکز پژوهش های شورا با تبریک هفته پژوهش گفت :  باید از نظریات اساتید دانشگاه ونخبگان برای توسعه شهر بهره برد
 
🔹وی در ادامه افزود : استفاده از نظریات افراد صاحب نظر و نخبه در دستور کار مرکز پژوهش های شورای شهر بوشهر قرار دارد و این مرکز قصد دارد پل ارتباطی شورا با نخبگان و مراکز دانشگاهی و علمی در راستای کمک به مدیریت شهری باشد .
 
 🔹رییس مرکز پژوهش های شورا با بیان اینکه شیوه نامه پژوهشی شهرداری نیازمند بروزرسانی است از این رو مقرر شد این امر صورت گیرد و یک شیوه نامه جامع و مدون تدوین شود .
 
🔹دکتر پولادی از برنامه ریزی جهت برگزاری همایشی در زمینه تاریخ فرهنگی و اجتماعی  ، معماری و طب  بندر بوشهر خبر داد که مقرر شد این‌همایش در یکی از روزهای هفته نکوداشت بوشهر برگزار شود .
کد خبر ۲۷۸۳
۲۲ آذر ۱۴۰۰
در پنجمین جلسه مرکز پژوهشهای شورا مطرح شد
 
استفاده از ظرفیت نخبگان در مدیریت شهری / شیوه نامه پژوهشی شهرداری بروزرسانی می شود 
💢پنجمین جلسه مرکز پژوهش های شورا برگزارشد. در این نشست پیرامون بروزرسانی شیوه نامه پژوهشی شهرداری، استفاده از ظرفیت نخبگان و اساتید دانشگاهی در مدیریت شهری و برگزاری همایش  پژوهشی در هفته نکوداشت بوشهر بحث و تبادل نظر شد
کد خبر ۲۷۸۲
۲۲ آذر ۱۴۰۰
واحد پژوهش و تحقیقات شهرداری باید راه اندازی و فعال شود
 
 
🔹سومین جلسه مرکز پژوهش های شورای اسلامی با حضور اعضا مرکز برگزار شد.
 
🔹در این جلسه دکتر شهناز پولادی با بیان اینکه سرمایه گذاری در بخش پژوهش در پیشرفت امور نقش اساسی دارد گفت مرکز پژوهش های شورای شهر بوشهر سعی می کند پلی باشد بین پژوهشگران و مدیریت شهری 
 
🔹وی با اشاره به اینکه راه اندازی واحد تحقیقات و پژوهش ضروری است از این رو از جناب شهردار درخواست داریم این واحد را در شهرداری راه اندازی کند 
پولادی از تدوین شیوه نامه جدید مرکز پژوهش های شورا خبر داد و گفت یکی از بند های این شیوه نامه این است که طرح های پژوهشی و تحقیقاتی که به مرکز ارائه می شود مجوز اخلاق از مراکز دانشگاهی استان کسب کرده باشند .
🔹رییس مرکز پژوهش های شورا با تاکید بر اینکه آموزش و پژوهش یک ضرورت در مدیریت شهری است گفت در همین راستا مقرر شد  در راستای تقویت  بنیه کارشناسی کارکنان شهرداری  دوره های آموزشی ویژه طرح تفصیلی ، کمیسیونهای ماده ۱۰۰و ۷۷،  حوزه سرمایه گذاری و مناقصات و مزایده ها جهت کارکنان شهرداری برگزار شود.
کد خبر ۲۷۳۲
۲۹ آبان ۱۴۰۰