تعطیلی دو خوابگاه دخترانه دانشکده الزهرا به دلیل کمبود چهار نیرو

تعطیلی دو خوابگاه دخترانه دانشکده الزهرا به دلیل کمبود چهار نیرو

رییس مرکز پژوهش‌های شورا *تعطیلی دو خوابگاه دخترانه دانشکده الزهرا به دلیل کمبود چهار نیرو*

رییس مرکز پژوهشهای شورا گفت از سه خوابگاه دخترانه دانشکده فنی حرفه ای الزهرا بوشهر به دلیل کمبود چهار نیرو، دو خوابگاه آن با ظرفیت حد اقل دویست نفر تعطیل است که باعث نارضایتی دانشجویان شده

دکتر شهناز پولادی با اشاره به اینکه دانشجویان زیادی از خارج و شهرستانهای استان در این دانشکده تحصیل می کنند به دلیل نبود خوابگاه مجبور به تردد روزانه یا اجاره خانه شخصی شده اند این در حالی است که دو خوابگاه این‌ دانشکده با تمام امکانات بدون استفاده مانده است .

وی افزود مسئولین این دانشکده اظهار داشتند به دلیل موانع قانونی قادر به جذب ۴ نیرو نیستند و در کمیته دانشجویی استانداری بوشهر هم موضوع مطرح شده اما تا کنون نتیجه ای نداشته است .

وی افزود شاهد برخی هنجار شکنی های در شهر بوشهر هستیم که به دلیل عدم برنامه ریزی و نظارت دستگاه‌های ذیربط بوده است اگر کسی تخطی کرده وظیفه خودش است پاسخگو باشد و شورای شهر نباید قربانی شود .

پولادی در پایان انتخاب آیت الله حسینی بوشهری و صفایی بوشهر در مجلس خبرگان و چهار نماینده استان در مجلس شورای اسلامی تبریک و خواهان توفیق روز افزون آنها در خدمت صادقانه به ایران اسلامی شد.

۲۰ اسفند ۱۴۰۲ ۱۰:۵۱
تعداد بازدید : ۴۲
کد خبر : ۳,۸۳۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید