در نشست مشترک شورا ، شهرداری و اتاق اصناف مطرح شد

در نشست مشترک شورا ، شهرداری و اتاق اصناف مطرح شد

*بهسازی سه بازار مرکز شهر در دستور کار مدیریت شهری*

نشست مشترک رییس شورا ، شهردار ، رئیس اتاق اصناف ، معاون عمرانی شهردار و اتحادیه های مرتبط با بازار بوشهر پیرامون بهسازی سه بازار شهر بوشهر در محل شورای شورای شهر بوشهر برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شورا؛وحید نیک روش رییس شورای شهر بوشهر در ابتدا با تسلیت حادثه تروریستی شاهچراغ گفت :بازار محور اصلی فعالیت‌های اقتصادی شهر و یکی از جاذبه های گردشگری شهر بازار می باشد .

وی با اشاره به پرداخت ارزش افزوده توسط بازاریان به شهرداری گفت دیدگاه ما در شورا این است که باید این‌مبلغ در خود بازار و در جهت بهبود شرایط و وضعیت بازار هزینه شود .

رییس شورا تصریح کرد ساماندهی مرکز شهر که طبق طرح تفصیلی باید پیاده رو و اختصاص مسیری جهت حمل و نقل بار مغازه داران باشد یکی از برنامه های شورا و شهرداری می باشد که مقرر شد با همکاری اتاق اصناف این طرح در جهت ساماندهی مرکز شهر عملیاتی شود 

نیک روش خاطر نشان کرد در بودجه سال جاری مبلغ شش میلیارد میلیارد پانصد میلیون تومان جهت بهسازی خیابان شهدا ، بازار ماهی فروشان فروشان ، میوه فروشان و صفا اختصاص داده شده و طرح اجرایی آن نیز آماده می باشد .

رییس شورا در ادامه گفت در جهت اجرای بهتر طرح نشست با اتاق اصناف و اتحادیه های مرتبط با بازار و بازدید میدانی بعمل آمده و امیدواریم با همکاری کسبه شاهد اجرای این طرح در جهت رضایت مندی هر چه بیشتر شهروندان باشیم

۲۷ اَمرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۵۴
تعداد بازدید : ۲۰
کد خبر : ۳,۵۱۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید