*تجلیل شورای اسلامی شهر بوشهر از مهدی طارمی*

*تجلیل شورای اسلامی شهر بوشهر از مهدی طارمی*

 

شورای اسلامی با دعوت از مهدی طارمی به صحن علنی شورا از این بازیکن ملی پوش بوشهری و ستاره تیم پورتو پرتغال تجلیل کردند.

به گزارش روابط عمومی شورا ، رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر شامگاه دوشنبه در این آیین گفت: به عنوان نماینده مردم بوشهر بر خود تکلیف دانستیم از مهدی طارمی بازیکن برجسته بوشهری تجلیل کنیم.

وحید نیک روش افزود: طارمی با موفقیت‌های بزرگش همواره مایه مباهات و افتخار ایرانیان بویژه مردم استان بوشهر است که موفق شده نام این خطه را در دنیل و بویژه کشورهای اروپایی بلند آوازه کند.

وی ادامه داد: افتخارات جهانی و مهم مهدی طارمی در سال‌های اخیر منجر شده تا تمامی هموطنان به وجود چنین بازیکن اخلاق‌مدار و با کیفیت فنی بسیار بالا به وجود وی افتخار کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر همچنین در جواب درخواست طارمی برای کمک به تامین زیرساخت‌های موردنیاز برای حمایت از فوتبالیست‌های مستعد بوشهری، پاسخ داد: شورای بوشهر در کمیسیون‌های تخصصی با حضور نماینده طارمی پیرامون طراحی ساز و کار مناسب برای هدف حمایت از فوتبالیست‌های مستعد برنامه ریزی خواهد کرد.

شهردار بوشهر نیز گفت: یکی از مهمترین ویژگی‌های مهدی طارمی اخلاق شایسته این بازیکن محبوب در عرصه‌های مختلف هست که وی را تبدیل به الگویی برای نوجوانان و جوانان تبدیل کرده است.

حسین حیدری افزود: امیدواریم این بازیکن برجسته و خلاق در تمام مراحل زندگی ورزشی و شخصی خود بتواند مسیر موفقیت‌های درخشان خود در این چند سال اخیر را ادامه دهد.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر نیز اظهارکرد: فوتبالیست مطرح بوشهری در تمام میدان‌هایی که تاکنون حضور یافته منجر به اعتلا و بزرگی برای نام زیبای بوشهر شده است.

مهرزاد آسایش افزود: عشق و علاقه طارمی به زادگاه خود نیز وصف ناشدنی است چراکه وی در کوتاه‌ترین دوره‌های استراحت خود نیز همواره سعی کرده تا در شهر و دیار خود حضور داشته و حامی شهروندان و بویژه ورزشکاران دیارش باشد.

وی ادامه داد: طارمی در بسیاری از موضوع‌ها برای رفع دغدغه‌های شهروندان پیگیری‌هایی ستودنی و ارزشمند داشته که نمونه آن می‌توان به پیگیری برای رفع مشکلات ورزشکاران و پارک محله سینگر در بوشهر اشاره کرد.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر اظهار کرد: اکنون به عنوان عضوی از شورای شهر بوشهر انتطار دارم مجموعه شورا در مواردی که طارمی برای حمایت از ورزش و بویژه فوتبال بوشهر پیشگام شده همراه و حامی وی باشند.

وی گفت: اقدام طارمی برای راه‌اندازی مدرسه فوتبال و شناسایی بازیکنان مستعد گامی بسیار شایسته است که مجموعه شورای باید تمام قد برای حمایت از این تلاش کنند.

حیدر رفاهی رییس کمیسیون سرمایه گذاری و گردشگری شورای بوشهر نیز گفت: طارمی افتخاری برای بوشهر است و در سال‌های اخیر توانسته با درخششی خیره کننده به موفقیت‌های مهمی در فوتبال باشگاهی و ملی دست پیدا کند که امیدواریم این موفقیت‌های ارزشمند همچنان تداوم داشته و وی بتواند در یکی از تیم‌های بزرگ و مطرح پا به توپ شود.

 وی افزود طارمی پرچمدار بوشهری ها است و الگویی موفق برای جوانان بوشهری می باشد .

عبدالخالق برزگرزاده افزود: از وی انتظار داریم بتواند باشگاه فوتبال تازه تاسیس خود در بوشهر را به کشورهای اروپایی وصل کند تا بازیکن‌های مستعد این باشگاه بتوانند در مسیر موفقیت‌هایی درخشان قرار گیرند.

وی بیان کرد: امیدوارم جوانان مستعد همشهری نیز با بهره‌گیری از فوتبال طارمی از فرصت ایجاد شده برای بروز و ظهور توانایی‌های فوتبالی خود به بهترین نحو ممکن استفاده کنند.

پروین خوشبخت عضو شورا نیز باقدردانی از تلاشهای مهدی طارمی گفت باید از پدر و مادر این بازیکن ارزشمندتجلیل نمود که همچنین جوان برومندی به ورزش کشور تحویل دادند

خدیجه گرشاسبی رییس کمیسیون بانوان نیز با قدردانی از مهدی طارمی گفت وی با تعصب به هویت جمهوری اسلامی در تمام مراحل فعالیت خود در عرصه ملی و بین المللی خوش درخشیده است و این افتخاری برای ملت ایران به ویژه استان بوشهر است .

وی خواستار فراهم شدن زمینه ای شد که از تجربیات وی به بهترین نحو در بوشهر استفاده شود .

ایمان زندی نیا رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورا نیز گفت مهدی طارمی نمونه یک جوان موفق است همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند در ورزش همگانی و قهرمانی نیاز به قله داریم که جناب طارمی این مسیر را پیمودند

وی افزود استفاده از ظرفیت ، پتانسیل و استعدادهای که سطح ملی و جهانی خوش درخشیدند در جهت ایجاد نشاط ، امید و انگیزه در جوانان کم کار شده که ضرورت دارد با برنامه ریزی و استفاده از این فرصت‌ها به بهترین نحو بتوانیم استفاده کنیم

۲۲ تیر ۱۴۰۲ ۰۷:۲۶
تعداد بازدید : ۳۹۶
کد خبر : ۳,۴۴۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید