ساماندهی بازار بوشهر در دستور کار قرار دارد

ساماندهی بازار بوشهر در دستور کار قرار دارد

رییس شورای شهر بوشهر گفت ساماندهی بازار و مرکز شهر در دستور کار مدیریت شهری قرار دارد.

وحید نیک روش در نشست با رییس اتاق اصناف و تعدادی از اتحادیه های مرتبط به بازار بوشهر گفت بازار بوشهر یک ظرفیت بسیار خوب گردشگری و اقتصادی دارد و یکی از برنامه های ما در شورای ششم بهسازی وضعیت بازار و مرکز شهر است .

وی تصریح کرد طرح بهسازی میدان و خیابان انقلاب در ادوار قبل به صورت ناقص اجرا شده است در حالی که شاهدیم بازارهای زیادی از کشور شاهد حذف عبور و مرور خودرو و تبدیل به گذر پیاده رو شده که با استقبال مواجه شده و این طرح قابلیت اجرا با فراهم کردن الزامات آن در مرکز شهر می باشد .

رییس شورا از تخصیص اعتبار جهت بهسازی بازار صفا ، ماهی فروشان ، میوه فروشان و خیابان شهدا خبر داد و گفت مبلغ ۵میلیارد تومان اعتبار جهت کف سازی این بازارها اختصاص یافته است .

نیک روش خاطر نشان کرد بازار ماهی فروشان یکی از جذابیت‌های گردشگری و خرید شهر بوشهر است که در شرایط نامناسبی به سر می برد و در جهت عرضه بهتر آبزیان باید محل جدید جهت این بازار اختصاص یابد که عرضه عمده و خرده آبزیان در آن با رعایت شرایط بهداشتی و سلامت عرضه محصولات رعایت شود و شرایط خوبی برای خرید شهروندان و گردشگرانی که به بوشهر فراهم شود .

رییس شورا در ادامه گفت هر گونه اجرای طرح ساماندهی بازار با همکاری اصناف و اتحادیه ها خواهد بود تا شاهد فراهم شدن شرایط خوبی برای قلب اقتصادی شهر بوشهر باشیم

نیک روش در پایان گفت بازار بوشهر در قدیم از قطب های تجاری و اقتصاد بوده و تلاش مدیریت شهری با همراهی اتاق اصناف بهبود شرایط بازار است و رونق هر چه بیشتر آن است

۱۲ تیر ۱۴۰۲ ۰۶:۴۵
تعداد بازدید : ۷۴
کد خبر : ۳,۴۱۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید