راه اندازیِ شورای فرهنگی اجتماعی محلات با محوریت مساجد

راه اندازیِ شورای فرهنگی اجتماعی محلات با محوریت مساجد

 

رییس شورای اسلامی شهر بوشهر از راه اندازی شورای فرهنگی اجتماعی محلات با محوریت مساجد در این شهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بوشهر، وحید نیک روش خواستار راه اندازی آزمایشی شورای فرهنگی اجتماعی محلات در چند محله شهر بوشهر شد.

وی در نشست مردمی شورا و شهرداری با اهالی کوی فضیلت اظهار داشت: در راستای محله محوری فعالیت های فرهنگی اجتماعی، شورای شهر بوشهر با ایجاد شورای فرهنگی اجتماعی در محلات با محوریت مساجد موافقت کرده است.

نیک روش بااشاره به عدم اجرای مصوبه شورا در محلات از شهرداری بوشهر خواست به صورت آزمایشی در چند محله شهر این مصوبه را اجرایی کند.

رییس شورای اسلامی شهر بوشهر با بیان این که شورا یکی از محورهای ارتباطی خود با شهروندان را مساجد محلات درنظر گرفته است، ابراز داشت: تاکنون با همکاری و تعامل با گروه های مسجدی ۱۵ نشست مردمی در قالب پویش ۴۸ ماه خدمت ۴۸ جلسه پاسخگویی برگزار کرده ایم.

نیک روش با اشاره به مشکلات محلات مختلف بوشهر گفت: برای حل مشکلات محلات این شهر که عمده ترین آن‌ ها آسفالت، دفع آب‌های سطحی و مسایل فرهنگی است در حال برنامه ریزی هستیم. *رویکرد شورای ششم عمرانی است*

وی به تغییر رویکرد بودجه شهرداری در شورای ششم اشاره کرد و گفت: با توجه به رویکرد عمرانی که داشتیم بودجه عمرانی شهرداری از۴۰ درصد در سال گذشته به ۶۳ درصد در سال جاری تغییر کرد.

رییس شورای اسلامی شهر بوشهر با بیان این که در حال حاضر پروژه های عمرانی متعددی تهیه و تدوین شده اند، افزود: به زودی با طی فرآیندهای قانونی عملیات اجرایی آن ها آغاز خواهد شد.

وی همچنین به تکمیل پروژه های عمرانی نیمه تمام اشاره کرد و گفت: در کنار اجرای پروژه های جدید، اتمام طرح ها و پروژه های نیمه تمام نز در دستور کار قرار دارد. *توجه ویژه شورا و شهرداری به حوزه سرمایه گذاری*

  رییس شورای اسلامی شهر بوشهر از توجه شورا و شهرداری به حوزه سرمایه گذاری خبر داد و تصریح کرد: تکمیل پروژه های چرخ و فلک و احداث مجموعه شهربازی در مجاورت آن، موافقت با فراخوان خیابان غذا، انتخاب سرمایه گذار فانوس دریایی و عمارت بیلیارد از مهمترین اقدامات در حوزه سرمایه گذاری می باشد.

۳۰ خرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۲۰
تعداد بازدید : ۲۰۵
کد خبر : ۳,۴۱۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید