جستجو

بودجه 15 میلیاردی شاهین مانند تیم‌های میانه جدول است/ نباید بگویند بودجه محدودی داریم

بودجه 15 میلیاردی شاهین مانند تیم‌های میانه جدول است/ نباید بگویند بودجه محدودی داریم
 
به گفته دهدار، شهرداری لایحه 19 میلیاردتومانی برای باشگاه شاهین ارسال کرده که در نوبت بررسی است.
 
 رییس شورای اسلامی شهر بوشهر می گوید: تیم شاهین به عنوان یک برند و مسئولیت اجتماعی مورد توجه شهرداری و شورای شهر بوده و بودجه 15 میلیاردی مانند تیم های میانه جدول قابلیت جذب بازیکنان قابل قبول را برای کادر فنی فراهم می نماید.
 
به گزارش «روابط عمومی شورا »؛ ابوذر دهدار در نشست علنی شورای شهر بوشهر ادامه داد:در نشست های هماهنگی پیش از شروع لیگ برتر، بودجه 15 میلیاردتومانی برای تیم شاهین مورد بحث قرار گرفت و سرمربی تیم هم در جریان آن قرار دارد و معتقدم این بودجه می تواند تیم قابل قبولی را برای لیگ برتر فراهم کند.
 
دهدار با بیان اینکه قابل قبول نیست کسی بگوید بودجه 15 میلیاردی شاهین بودجه محدودی است، ادامه داد: این بودجه مانند بودجه تیم های میانه جدول است و پیش از شروع لیگ برتر سرمربی تیم در جریان آن قرار داشته است. از این رو کادر فنی و بازیکنان تمام تلاش و همت خود را به کار بگیرند تا این سرمایه اجتماعی و برند ورزشی  تقویت شود.
 
وی با بیان اینکه شهرداری لایحه 19 میلیاردتومانی برای باشگاه شاهین به شورا ارسال کرده که در نوبت بررسی است، اظهار داشت: 4 میلیاردتومان از این رقم مربوط به بدهی های قبل است و 15 میلیاردتومان برای این فصل شاهین درنظر گرفته شده است.
 
رییس شورای شهر بوشهر با بیان اینکه در ابتدای لیگ برتر هستیم و تیم شاهین با تلاش بیشتر قطعا در لیگ سربلند است، افزود: از نظر بودجه، مشکلی نیست و از هواداران می خواهیم صبوری داشته باشند.
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۵۶
تعداد بازدید : ۲,۷۹۴
کد خبر : ۱,۴۹۴

اخبار مرتبط

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تمـاس با مـا

برای ارتباط با شهرداری :

پست الکترونیک روابط عمومی و اموربین الملل شهرداری بوشهرpr@bushehcity.ir

دفتر شهردار 33323329

شهرداری مرکزی :33337455

حراست : 33330817

نقشه