جستجو

۲۰ هکتار زمین برای احداث فضای سبز مورد نیاز محله‌های جنوبی بوشهر تامین شد

۲۰ هکتار زمین برای احداث فضای سبز مورد نیاز محله‌های جنوبی بوشهر  تامین شد
 
نایب رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: ۲۰ هکتار زمین برای احداث فضای سبز مورد نیاز محله‌های جنوبی بوشهر در تنگک سوم تامین شد.
 
به گزارش روابط عمومی شورا کیوان هاشم زاده  در نشست علنی شورای شهر بوشهر افزود: تامین این میزان زمین در ضلع جنوبی ورزشگاه شهید مهدوی واقع است که در تعامل صورت گرفته با اداره کل راه و شهرسازی و محقق شده است.
 
وی بیان کرد: کمبود جدی فضای سبز در بوشهر بویژه در محله های جنوبی ایجاب می‌کند در سریع ترین زمان ممکن نسبت به آغاز عملیات اجرایی این پروژه اقدام شود.
 
هاشم زاده افزود: زمین تملک شده برای احداث فضای سبز تنگک‌ها به لحاظ قرار گرفتن در جوار ورزشگاه شهید مهدوی به عنوان محل بازی دیدارهای خانگی تیم شاهین می‌تواند علاوه‌بر اهالی ساکن در محلات برای هوادارانی که از شهرها و روستاهای حومه می‌آیند محلی برای استراحت و تفریح باشد.
 
وی اضافه کرد: سرانه فضای سبز شهر بوشهر هم اکنون قابل قبول نیست ولی با اجرای پروژه یاد شده افزایش قابل توجه سرانه فضای سبز این شهر را شاهد خواهیم بود.
 
عضو شورای اسلامی شهر بوشهر یادآور شد: برای احداث فضای سبز محله باغ زهرا  نیز برنامه ریزی در دست اقدام است تا پس از اتمام مطالعات زمینه اجرای فضای سبز این محله در مکان پیش بینی شده فراهم شود.
 
هاشم زاده اظهارداشت: در بازدید صورت گرفته بالای ۷۰ تا ۸۰ درصد از کوچه‌های خاکی محله تنگک های بوشهر آسفالت و یا زیرسازی بسیاری از آنها انجام شده که این روند نوید بخش توسعه و پیشرفت  این محله ها در آینده نزدیک است.
 
وی گفت: با این وجود کارهای مهم دیگری نیز برای اجرا در تنگک ها باقیمانده که باید نسبت به آنها سرعت بخشی شود.
۱۰ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۴۴
تعداد بازدید : ۲,۹۷۰
کد خبر : ۱,۴۶۹

اخبار مرتبط

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تمـاس با مـا

برای ارتباط با شهرداری :

پست الکترونیک روابط عمومی و اموربین الملل شهرداری بوشهرpr@bushehcity.ir

دفتر شهردار 33323329

شهرداری مرکزی :33337455

حراست : 33330817

نقشه