نایب رییس کمیسیون فرهنگی شورا :

وحدت کلمه رمز پیروزی ملت ایران در مراحل مختلف بوده

وحدت کلمه رمز پیروزی ملت ایران در مراحل مختلف بوده
:small_red_triangle_down:

:small_orange_diamond:نایب رییس کمیسیون فرهنگی شورا با تبریک هفته وحدت و میلاد پیامبر رحمت و مهربانی حضرت محمد (ص) و شیخ الائمه حضرت امام جعفر صادق (ع) گفت وحدت کلمه رمز پیروزی ملت ایران در مراحل مختلف بوده و امروز نیز مهم ترین وسیله ملت ما برای مقابله با تحریک ها و توطئه دشمنان است .

:small_orange_diamond:حمیده هلال بحر خاطر نشان کرد امروز دشمن با جنگ چند جانبه خود در فضای مجازی ، فرهنگی و حتی جنگ نظامی سعی در ضربه زدن به وحدت و اقتدار مملکت اسلامی دارد که همه باید هوشیار باشیم .

:small_orange_diamond:وی افزود باید مواظب بود ضمن حفظ قشر نوجوان و جوان از دامهای گسترده دشمن، متولیان امر نیز اهتمام بیشتری در خصوص کیفیت و غنای برنامه های فرهنگی و بصیرت افزایی داشته باشند تا خدای ناکرده با دشمن مخرج مشترک نشده و حرکتی در زمین خود به نفع دشمنان انجام ندهیم .

:small_orange_diamond:هلال بحر در پایان گفت از آنجایی که در هر بحران اجتماعی مسائل و مشکلات گوناگون مطرح شده لذا شناخت ابعاد و ویژگی های شرایط کنونی می تواند ما را در رسیدن به حقایق و واقعیت ها و آرامش در مسیر پیشرفت و قوی تر شدن سوق دهد .
۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۱۱:۴۶
تعداد بازدید : ۵۹
کد خبر : ۳,۰۳۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید